| deeadragutza2 a întrebat:

Buna sunt intr-o mare dilema nu stiu ce sa mai cred. Sunt cu un baiat de 7 luni. M-am mai si despartit de el pe motiv ca m-a inselat. Dupa o saptamana ne-am impacat el zicea ca tine mult la mine si ca s-a combinat cu fata aia deoarece era beat. Dupa ce ne-am impacat mi-am facut un id si m-am dat la el si el zicea ca nu are prietena ca nu stiu ce si s-a facut cu fata aia de pe mess. Cand m-am enervat i-am zis ca eu eram si el a zis ca doar facea misto de fata aia ca el pe mine ma iubeste ca fara mine nu poate sa traiasca. Ne-am impacat iar dar acum nu stiu daca ar mai fi in stare sa ma insele. voi ce credeti

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Nu merită să-l tot ierţi. E clar că nu ţine la tine. Lasă-l în pace o perioadă. Dacă te iubeşte cu adevărat va lăsa orice altă fata pentru tine... Încearcă să-l faci gelos. De cele mai multe ori, băieţii îşi dau seama cât de mult ţin la o fată doar când o vede cu altu de mână.

Baftă!

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

De cate ori vrei tu sa il ierti? Eu il locul tau nu as mai fi cu el, nu merita deloc.

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a răspuns:

Sall
eu ma gandesc ca daca a facut-o o data o va face si a 2-a oara, si a 3-a si tot asa
mai greu iti va fi tie pentru ca tu din moment ce il tot ierti asa des inseamna ca il iubesti.dar gandeste-te ca iti vei face rau pentru ca el iti face rau si te minti singura
mai bine cerei o perioada sa fiti singuri si vezi cum reactioneaza dupa o saptamana, daca tot pe tine te vrea sau deja e cu alta.
eu iti uraz putere sa treci peste.si sa te gandesti bine daca te merita sau nu
numai bine :*