| Dariii a întrebat:

Buna sunt intr-o mica problema:Vorbesc cu un baiat pe mess de 2 luni; ma rog el e din Tulcea si eu din Timisoara insa incep sa il plac inca foarte mult.Si el mi-a spus cuvinte de genul:Esti foarte frumoasa, daca ne-am vedea cu siguranta nu o sa mai despart de tine etc...Insa de la un timp nu prea mai stiu ce sa vorbesc cu el si simt ca s-a racit relatia dintre noi. Ce pot sa fac ca sa fie totul ca la inceput? Plzzz astept raspunsuricrying

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Stii nu merita sa pui suflet straight face deloc, crede-ma

pe mess azi iti zice ca esti frumoasa, maine nici salut nu iti mai spune...
si daca pana acum vorbeati acum de ce nu mai vorbiti confused? si simti ca relatia voastra s-a racit?
poate nu mai aveti subiecte de discutie sau s-a plictisit de tine sau posibil sa-l fi stresat happy incearca sa gasesti subiecte noi de discutie, orice, cu timpul poate o sa fie iar ca la inceput...
cum s-a terminata nul scolar, vacanta, vara, cum va fi in anul scolar care urmeaza, ce faceti in vacanta, etc.

si oricum gandeste-te ca vorbiti doar pe mess, si 2 luni nu e chiar asa mult, nu-ti face nu stiu ce sperante ca s-ar putea apoi sa fi dezamagita, las-o mai moale happy

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Mai bine renunti si eu vorbeam cu un baiat din baia mare si eu sunt din galati dar pana la urma am renuntat pentru ca relatia asta nu imi aducea nici un avantaj

| AidaAmaranta a răspuns:

Hey!
nu uita ca pe mess orice se poate da "altcineva"pote minti sau pote iti da o alta poza.Sa nu ai incredere in eiwinking, mai bine combinate cu unu de la tine din cartier sau eu stiu... dar pe mess e foarte periculos.
happy:*

| ea_5657 a răspuns:

Nu stiu pote ca distanta e prea mare si atunci el pote ca si-a gasit pe cineva! orcu mai bine cautati din apropiere! sfatul meu