| Melissa890 a întrebat:

Bună,sunt într-o relație de 5 ani jumate, iubitul meu sta la mine de 2 ani dar nu ma cerut,spune doar avem timp destul.
In primul an când a stat la mine, ne-am despărțit de la niște probleme si s-a dus la alta, dar s-a întors înapoi în casă mea,fata aia postează ca il vrea înapoi, câteodată ne mai certam pe tema asta si îi ia apărarea dar spune ca tot pe mine mă vrea.
In al doilea an ne-am despărțit a șters toate pozele cu mine iar si s-a dus iar la alta, s-a întors iar la mine acasă. Cum îl fac să ma vrea de soție a trecut așa de mult timp si nu ma ia de soție? De ce nu vor băieții sa se însoare?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da intrebarea e de ce il vrei tu de sot daca el pleaca in mod regulat la altele?

| Madaxo97 a răspuns:

De ce ai vrea să te ia un afemeiat de soție ca să te înșele toată viața lui? Ești pregătită pentru o viață în care vei fi înșelată non-stop? Că asta o să obții dacă te măriți cu el.

| Giulia911 a răspuns:

Cu regrete îți spun draga mea, dar te vrea doar la pat

| AndaAlexandra a răspuns:

E clar că nu are intenții serioase cu tine. Se tot întoarce pentru că știe că de fiecare data îl ierți. Dacă nu te-a luat până acum de sotie nici nu o va face.
Nu vrea sa se însoare pentru că nu este sigur că vrea asta. Nu vrea să ajungă să regrete că s-a însurat cu tine.

| Andrei5001737 a răspuns:

Te cam folosește sincer… copil vrea? Sau e contra?

| Giulia911 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Ce copil sa vrea? Ca n-o vrea nici pe ea laughing