| Panteruţa a întrebat:

Sunt intr-o situatie de a alege, am avut o relatie de 1 an jumate ( cu impacari si despartirii ); pana a aparut alt baiat cu care am si stat dar m-am despartit de el pentru primul. Stiu ca ma iubeste mi-a si dovedito insa primul nu stiu daca ma iubeste, adica a pupat o fata de fata cu mine de 2 ori, m-a facut curva si in toate felurile, fumeaza, m-am batut cu una din cele mai bune prietene din cauza lui, e baiat de magnet, e vagabont, am ajuns la politie din cauza lui e.t.c. dar ma iubeste. Iar celalalt e asa dragut nu m-a injurat nu mi-a facut nimic, a zis ca-i treaba mea pe cine aleg. Ii iubesc pe amandoi dar deja l-am ranit pe B ( o sa-i notez A si B ), ce ce l-as rani si pe A... un mic sfat ca daca ma iau dupa ce simt ajung la mama naibii. #funda!

2 răspunsuri:
| Ilisaysmeow a răspuns:

Pai eu zic sa il alegi pe B pentru ca daca il iubeai intr-adevar pe A nu te indragosteai de B... si in plus o sa iti dai seama i timp daca B te iubeste cu adevarat si daca ai facut alegerea potrivita. happy

| Fata026 a răspuns:

Buna!
Oricat ai crede ca A te iubeste nu e asa. E doar facatura. Un baiat care iubeste o fata nu saruta o alta de fata cu tine indiferent ca sunteti sau ati fost impreuna, nu vorbeste urat si toate celelalte. Un baiat trebuie sa fie tandru. Daca il lasi pe B care iti vorbeste frumos si chiar te iubeste pentru A ai foarte mult de pierdut si probabil de suferit pe viitor. Deci ai mare grija si nu te lasa dusa de val de A, nu fii prostuta. Bafta! :*