| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la bio-chimie si imi puteti spune ce facultati pot urma dupa ce termin liceul.

Răspuns Câştigător
| Gabriela_6882 a răspuns:

Fizica, Chimie, Biologie, Medicina umana sau veterinara, Ecologie, in general cele pe care se axeaza acest profil, insa nu este obligatoriu, poti merge oriunde daca iti place si esti bunhappy

2 răspunsuri:
| Piticaaaaa a răspuns:

-Medicina;
-Farmacie;
-Chimie;
-Fizica;
-Biologie;
-scoala accea postliceala pentru asistente; happy
-sau de exp ceva la OPC... depinde de ce vrei si tu:* baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti urma urmatoarele facultati:
Facultatea de Medicina, Facultatea de Biologie, Facultatea de Psihologie.
Sper ca ti-am fost de folos.