| denisa20121 a întrebat:

Buna sunt la nivelul 3 la Lady Popular si nu pot sa il trec ma poate ajuta cineva va rog. Daca ma ajutati imi puteti trimite mesaj idul vostru ca pe TPU nu ma prea pricep sa scriu mesaje.Cine ma ajuta ii dau fundita.

2 răspunsuri:
| dyenutza_7373 a răspuns:

Salut te ajut eu, deci la nivelul 3 in ladypopular zice asa:trebuie sa obtii un IQ de minim 75, este foarte usor trebuie sa joci jocuri ca iti dau IQ(cum ar fi:puzzle-ul, conecteaza punctele, sudoku...)sau poti sa merge la biblioteca, apoi zice:joaca macar o mutare in jocul concentrare, du-te la meniul cu jocuri si acolo dai pe concentrare il joci odata si gata!(adica trebuie sa nimeresti 2 casute cu acelasi desen), numarul 3 zice sa cumperi un card fitness du-te la piata si dai la ''ALTELE'' adica altceva in afara de mancare si dai la card unde scrie cumpara, ca acum iti spune ca trebuie sa faci casa comfortabila, du-te la magazinul de mobila si alege un tapet(orice culoare vrei) si o podea(la fel ce model vrei)
iti urez mult succes! si sper sa te descurci! te pup!

| dyenutza_7373 a răspuns:

Sper ca te-am ajutat!