| ggggeeeeorgianaaaa14 a întrebat:

Bună
sunt la profesionala primul an și am reușit sa acumulez 175 de absente, dirigintele mi-a zis sa aduc o scutire sa mi motiveze 30 de absente si sa încep sa vin zilnic la liceu în astea 3 săptămâni care au mai rămas iar apoi vom vedea
voi ce credeți fiind pe profesionala contează atat de mult sau a vrut doar sa vadă dacă vr cu adevărat sa trec și sa ma îndrept?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, conteaza atat de mult!
Ia in serios "profesionala" ca si acolo poti ramane repetent.