| anonim_4396 a întrebat:

sunt mare fana Adam Lambert. Vreau sa stiu parerea voastra despre el?

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Imi place vocea lui si aspectul.ar fi un baiat extrem de dragut daca (,)cum s-a mai zis nu ar exagera cu machiatul si toate celewinkingbig grin

| JustMe a răspuns:

Mie imi place cum cantahappy Dar nu imi place stilul lui.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Multi oameni nul plac pentru ca cica e gay pentru mine nu prea conteaza asta

imi place cum canta

e dragut

dar nu pot sa zic ca sunt fana adam lambert

team pupat :*

| Artemisia a răspuns:

Si eu am patit la fel! maicamea l-a vazut pe ceva post de muzica si mi-a spus de el! eu am cautat pe net mai multe detalii! love adam!

| xSoaked a răspuns:

El este modelul meu in viata laughing Nu serios... chiar este. A muncit foarte mult sa ajunga unde este. Si eu sunt mare fana, melodiile lui le ascult toata ziua (nu mi s-a mai intamplat asa ceva). Are o voce inimaginabila (vezi American Idol) si este si fashion-icon-ul meu si... gata cred ca mai bine incetez laughing

| Andreea1130 a răspuns:

E dragut si arata fffffffffffffffff bine>big grin

| flafyyAdamLambert a răspuns:

Il ador, daca esi fana ascult asta http://www.youtube.com/watch?v=Ro0Pu38ri38

| MyMy_3116 a răspuns:

Il ador