| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
sunt nepoata Anisoarei.
Nu mai pot, ador, plac enooorm un baiat, il va din fiecare zi la scoala, e in clasa a 7 a eu sunt a 6 a are prietena. Am id de mess, stie, altceva,/// e foarte dragut, bun cu mine dar nu ca iubiti.

Eu il ador, adoooooor, adoooooooor : X:X:X:X:X

Nu stiu ce sa fac, sincer!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ramai prietena cu el. Daca are prietena e "interzis". Poti iubi in secret un om ani de zile, si e suficient o singura privire ca sa iti dai seama ca si el simte la fel
Parca as vorbi din experientawhistling

| Emena a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess, ca intre prieteni. daca nu puteti fi inca impreuna, macar prieteni happy

| gigiro a răspuns:

Astepti sa mai cresti! Adorarea unui baiat cu prietena, nu e de bun augur! Mai intai cartea si apoi.dragostea.NU vezi ce intrebari se pun pe TPU? Sarcina, menstruatie, pastile, cearta, discutii, despartiri, etc. Amana cat poti aceste suferinte!

| chupachups1234 a răspuns:

rolling on the floor Ma doare burta. Care-i faza cu 'sunt nepoata Anisoarei'?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ancutza,
Anisoara cu nickname-ul Realista are cont aici eu am intrat pe contul ei pentru a pune o intrebare. Sunt nepoata ei.