| GeorgeRadu a întrebat:

Buna sunt nou pe acest site pe care l-am descoperit din intamplare. As vrea sa stiu daca ma poate ajuta si pe mine cineva, as dori niste poze cu ceva frizuri coafuri. Eu de obicei imi ridic parul cu gel, acum nu am parul mare mediu dar de obicei e cret daca nul fac cu gel tongue. As vrea ceva frizuri gen Robert Pattinson pentru. cand imi va creste mai mare big grin cred ca intelege-ti voi sau cel putin ceva frizuri la moda sa incerc ceva nou. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Dacă dai click aici vei observa că sunt 11 pagini cu destule tipuri de frizuri pentru băieţi;;) :
http://www.sepoarta.ro/......oarta.html

4 răspunsuri:
| GeorgeRadu explică:

Mersi mult astea le-am vazut deja oricum imi pare bine ca m-a bagat si pe mine cineva in seama big grin

| marcelan25 a răspuns:

Ai incercat la o frizerie sau coafor? Dar si cret cred ca ti-ar sta bine.

| zuzu_7632 a răspuns:

Geopapy sunt zuzu:p id meu e im_just_me95.nu stiu sa trimit mesaj privatwinking

| aaaaaaandreea a răspuns:

Lasa'l sa creasca si da'l cu magaoaie de aia pentru par cret care desparte parul in muuuulte suvite carliontate:X (p. s. am o slabiciune pentru baietii cu parul cretbig grin)