| havyin a întrebat:

Buna sunt noua pe aici, am auzit de TPU de la niste prieteni si am spus sa incerc si eu, cei care sunteti mai vechi pe acest site ce imi puteti spune despre el, opinia voastra in legatura cu site-ul si cei care il frecventeaza?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Pui intrebari daca ai nelamuriri, dai raspunsuri daca stii si poti sa ajuti, cele mai bune raspunsuri primesc fundita(inseamna cateva puncte in plus), pentru fiecare raspuns primesc puncte care te ajuta sa te pozitionezi pe un loc mai sus. utilizatorii care au minim 2 luni si multe raspunsuri folositoare devin expeti.Pentru mai multe intrebari de genul acestora uita-te in susul paginii a 4-a optiune(acolo unde scrie cu albastru:prima pagina, comunitatea, etc). parerea mea este ca site-ul este foarte util, am avut multe lucruri de invatat de la ceilalti utilizatori, am fost ajutata, am ajutat la randul meu si mi-am facut cativa prieteni.

1 răspuns:
| Rebe a răspuns:

Eu nu sunt de foarte, foarte mult timp. dar pot sa spun ca este util, adica inveti multe lucruri pe care nu le stii si ceva mai important : ii poti ajuta pe ceilalti.