| nuestenimeniperfect a întrebat:

Buna sunt noua pe aici si am o mare problema sper sa ma ajutati
Pai azi am aflat ca preitena mea de 16 ani si-a inceput viata sexuala cu primul prieten si acum a continuat cu al doilea aa si am mai aflat ca e bi ce sa fac cum sa o >ajut?

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

A inceput cam devreme, sa schimbe partenerii de sex, dar te intreb, ce treaba ai tu daca prietena face sex cu cine si cand doreste si-apoi nu am inteles sfarsitul intrebarii...ca ai aflat ca e "bi"/ce inseamna?/ si ce ajutor vrei sa-i dai, sa o pazesti cu lumanarea? Ai dreptate "nuestenimeniperfect".

| nuestenimeniperfect explică:

Vreau sa o ajut sa o indrept catre un drum mai bun intalegi elena?