| LexyLexy a întrebat:

sunt noua si as dori sa va intreb ceva.
Unde pot gasi un magazin online de uniforme japoneze?
Am mai cautat pe internet dar nu sunt sigura ca am cautat unde trebuie.Va rog frumos daca stiti vreun site de unde pot sa cumpar va rog spuneti-mi.
Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Pe internet nu o sa gasesti nici un site in care iti vei putea cumpara asa ceva.

Eu te sfatuiesc sa-ti cumperi piese diferite, iar apoi sa le asamblezi impreuna in asa fel incat sa se potriveasca.

P.S.: Nu e asa de greu sa creezi o tinuta/uniforma japoneza pentru fete. Adica iti iei o fusta in carouri, un sacou tot in carouri, o pereche de pantofi negri/gri si, o camasa si niste ciorapi scurti (pana la genunchi). Si cel mai importante piese din aceasta tinuta sunt: o cravata si o brosa/insigna in piept.happy

Sper ca te-am ajutatlaughing
Recunosc ca nu am mai vazut pana acum pe cineva care sa fie interesat de uniformele japoneze. Esti unicahappysmug

| LexyLexy explică:

Multumesc pentru compliment. Adevarul e ca mereu m-au pasionat japonezii si coreeni.Multumesc pentru sfat o sa incerc sa imi fac singura o uniforma.