| Fillaide a întrebat:

sunt o adolescenta care are o camera mare, prea mare... si nu mai am idei cum sa o decorez pentru a arata mai putin pustie. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| nappy a răspuns:

Si eu am avut aceias problema daar imi place sa desenez si mi-au iesit niste desene destul de frumoase asa ca am facut cateva colaje, am folosit si grafiti ca sa fie mai colorate

4 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

asta inseamna ca esti ordonata! la mine e la fel, dar nu arata deloc pustie pentru. ca le am pentru toateimprastiate peste tot:d laughing

j, nu stiu, multe postere, j muuulte jucarii uriase vor mai ocupa spatiu.; si sti u covorashele alea sub forma de flori si tot felul de forme?! incerca asa! sigur mege!batting eyelashes

| JustSimple a răspuns:

Multe jucarii,postere,lampi,mobila, si covoare, carpete.

| msil3 a răspuns:

Simplu.Decoreaza cu tot ceti trece tie prin minte.Cauta si pe Google niste imagini.Nui chiar asa de greu...eu asa mi-am decorato

| Ecaterina_3655 a răspuns:

Gaseste o culoare care sa o faca sa para mai mica. Ai cumva camera alba? Cum au spus si cei de mai sus pune multe postere. Eu una nu am problema asta pentru ca am o camera cam mica