| Daianaa a întrebat:

Sunt o fata d 18 ani si nu imi gasesc nimic de facut pe timpul verii.Am dat anunturi pe net, am cautat prin ziar.nimic.am cautat si pentru impartit pliante.Nu stiu ce sa fac si unde sa mai caut ca experienta nu am in nici un domeniu.Doar am mai impartit pliante, atat. ajutati-ma si pe mine cu niste idei ceva. Ms mult.

Răspuns Câştigător
| ioana996 a răspuns:

Pai am o idee destul de buna cear fi sa te anajezi la MC Donalts? avnd in vedere ca vei lucra 6 ore pe zi, si vei fi platita lunat cu 7 milioane si cu 21 de bonuri de masa(insemnand cele 21 de bonuri 1 milion jumatate) si nici nu lucrezi undeva afara sa transpiri, ai aer conditionat, nu te streseaza seful si castigi si niste banisori frumusei :d.