| BadCliché a întrebat:

Buna :) Sunt pasionata de fotografie si am zis sa incerc sa fac ceva.Am o pagina pe facebook in care postez toate pozele facute de mine. Daca ajung la 1 000 de like-uri la pagina pot concura pentru multe premii in special pentru un aparat foarte bun. Ma puteti ajuta sa cresc in like-uri? V-as fi ENORM de recunoscatoare. Multumesc anticipat! http://www.facebook.com/Miiruna.Oana

4 răspunsuri:
| alexame a răspuns:

Hi wbytha si eu ador foarte mult sa fac poze.Dar nu vreau sa fac ce faci tu, eu cred ca daca tu iti doresti asa de mult sa ajungi la 1 000 de like-uri cel mai bine ar fi sa iti rogi prietenii sa iti dea si da-le si tu altora ca asa poate primesti si tu.Succes,eu o sa te ajut pupic:*

| BadCliché explică (pentru alexame):

Mi-am rugat toti prietenii si toate persoanele care le stiu, asa ca am zis sa apelez si la TPU. Multumesc mult!:*