| rosalbiaaaa a întrebat:

Sunt pe cosmote si mi-am activat o extraoptiune minute+sms + 120 mb internet. Am incercat sa activez web'n'walk dar imi spune ca nu se poate activa direct de pe telefon si sa accesez site-ul lor. Cum se face sa activez internetul exact de pe www.cosmote.ro ?
FUNDA

3 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Nu este adevarat iti vor trimite ei un email pe id tau si iti vor trimite scrie pasii pe care sa-i urmezi...iti doresc tot binele din lume

| rosalbiaaaa explică (pentru iubaretulcata):

Mi-au trimis sms-ul, am urmat pasii care mi-au spus ei si imi zice ca serviciul web'n'walk nu poate fi activat direct de pe telefonul mobil.

| iubaretulcata a răspuns (pentru rosalbiaaaa):

Atunci sa il activeze ei daca tu nu poti de pe tel normal cum altfel de cit sa il instaleze ei...