| Andra3000 a întrebat:

sunt racita si nu stiu ce sa fac sa ma simt mai bine. Am nasul infundat, tusesc si ma plictisesc stand numai in casa! Dau funda la cel mai folositor sfat!

Răspuns Câştigător
| Maduux a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la un control la medic. Sa faci o baie ferbintee si sa stai acoloo cat de mult poti; x i-ati si tu niste pastile si un spray de nas ca Olynth(te scapa repede de nas infundat), bea multe lichide... ceaiuri caldutzee.stai in pat la caldurica si uita-te la tvbig grin

1 răspuns:
| Andra3000 explică:

Multumesc mult ca m-ai ajutat ti-am dat funda