| Andreeacordos a întrebat:

Buna,sunt scriitoare si am 12 ani (nu ma injurati).Scriu o carte pe care in cateva luni o voi publica tongueARADISUL ASCUNS IN NORI.
Ar trebui sa il cititi ca sa intelegeti la ce ma refere,dar e numai fantezie(gen inorogi,zane,nimfe).Am nevoie de un sfat. Vreau sa scriu intr-un capitol ca una dintre zane a fost blestemata, dar nu stiu ce blestem sa scriu si prince aventura invinge sau poate invinge blestemul.Va rog sa ma ajutati, caci am nevoi doar de putina inspiratie.Deci limitati-va la ce v-am zis caci nu am nevoie de alte sfaturi!

Răspuns Câştigător
| TudyTudo a răspuns:

O idee ar fi aceea de a da impresia ca va invinge blestemul dar in final binele va izbuti..ca si-n viata.tongue

1 răspuns:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

In primul rand nu as injura o fata si in al doilea rand incearca un blestem ce transforma zana intro creatura creata de tine ex o transforma intro vrajitoare cu aripi de demon sper ca te-a ajutat a si drept aventura o poti face sa treaca intr-un alt taram cu besti feroce