| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt si eu impreuna cu un baiat de 6 luni. Dar marea problema este ca e insurat.Pentru ca mine nu acontat.Ne iubeam enorm de mult.pana acum cateva zile.Lam inselat cu varul lui. Nu stiu cum a aflat si de atunci. Am impresia ca numai tine la mine. am impresia ca vorbeste cu mine doar pentru a trece timpu. simt ca il pierd ce sa fac?

1 răspuns:
| evalara a răspuns:

E casatoriiiitttttt. ce e cu voi? nu te gandesti la nevastasa? daca te ar fi inselat si pe tine sotul tau ti ar fi placut? nu vreau sa te judec dar gandeste te ce faci si nu mai fi copil