| anonim_4396 a întrebat:

Sunt simona si am 17 ani.Am un prieten care vrea de fiecare data cand o ardem sa facem si oral. Dar mie nu`mi prea place.nu pentru ca nu vreau.numai ma simt putin aiurea.Ma simt ca si cum eu i`as face toate poftele.Si el vrea sa`mi faca mie la randul lui dar...nu mersi. Mi`e jena. ce sa fac? sa merg mai departe sa-i fac placerile sau sa o iau mai cu usurelu? sau poate sa ma opresc aici? multumesc!

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Vorbeste cu el. Spuinei ca te deranjeaza... daca te iubeste are grija sa nu te simti prost
Comunicarea e cea mai importanta solutie intr-o relatie. Daca nu exista comunicare nu exista relatie.
Ai grija de tine happy

| DanSor a răspuns:

In mod normal, daca relatia voastra e bazata pe dragoste, sinceritate... n-ar trebui sa te sperii, nici tu nici el. Daca e o relatie care peste max. 1 an se termina... fa-i toate poftele si atat.
Ai o viata, tu alegi... e o vb: "cum iti asterni asa dormi."winking
PS: gandeste-te de 2 ori si apoi pune in practica, acum e invers... laughing

| teador a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza, nu are de ce sa se supere.