| VIATAeGREA a întrebat:

Buna sunt singur acasa si ma plictisesc de mor ce sa fac? in afara de citeste o carte sau culcate...

4 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Ai putea sa depide daca esti fata sau baiat laughing
daca esti fata ai putea sa sickte iti la un film, sa cauti filmulete cu coafuri pentru par, sa cauti machiaje, cum sa combini culori, ai putea sa iti incerci hainele di garderoba ta si sa vezi care cu care se potriveste, ai putea sa-ti faci unghiile, sa te uiti la tv.

Daca esti baiat nu prea ai multe de facutlaughing.- te uiti la un film, la tv, mai rapsunzi la intrebarile dp TPU, vorbesti pe mess stau pe facebook, citesti bancuri, te uiti la 9GAG, sau poti sa incepi sa te uiti la un serial, si asa vei putea vedea cum vrei tu episoadele si vei avea ce face mult timp de azi inainte, vezi poate iti place cv de ex despre egipt (citesti pe net, cauti informatii) sau despre ceva anume happy

Bafta:*

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Pai iesi cu prieteni la un suc sau joacate la calculator

| Butterfly9 a răspuns:

Buna! Raspunde la intrebari pe TPU,asculta muzica,uitate la televizor,cheama un prieten si vizionati un film impreuna,iesi in oras, vorbeste pe mess, intra pe facebook. Sper ca ti-am fost de folos.

| Bogdan1o a răspuns:

Singur? parintii? pfaii...petrecere big grinlaughing
glumesc... uitate la un film...vb pe mes, sigur gasesti cv
cati ani ai?