| Lola200228 a întrebat:

Sunt singura persoana care "se îndrăgostește" sau ma rog simpatizează un actor? laughing
De când eram mică și ma uitam la filme unde apărea un băiat frumos,ma îndragosteam și mereu ma gândeam la acel actor,căutam date despre el, îl urmăream pe rețelele de socializare, un fel de obsesie
Voi ati pățit?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Leonardo DiCaprio, my celebrity crush. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Am actori preferati, dar nu am facut niciodata o obsesia din asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Eram îndrăgostit de Brigitte Bardot.
Fetele erau îndrăgostite de Jean Marais, apoi de Florin Piersic.

| Andreeush a răspuns:

Nu ești singura care simpatizează un actor, rău ar fi dacă faci o obsesie din asta.

| Plato a răspuns:

N-as numi-o obsesie, dar simpatie mai merge.
Emilia Clarke happy

| CosminCD a răspuns:

Iti va trece `pasiunea` asta. Pentru ca nu dureaza mult. Nu poti admira si sa te indragostesti de cineva (pentru mult timp) doar vazandu-i viata de activitate sau vazandu-i viata prin intermediul filtrelor social media. Iti vei da seama ca e mult mai faina indragostirea reala din viata offline. Succes!

| SomethingFunni a răspuns:

Sindromul de slavire a celebritatilor

Documentat si dovedit de mai multe cercetari independente, el afecteaza in principal femei tinere. Cea mai extensiva cercetare pe subiectul asta este PMID 15826331