| stefaniatoderasc2002 a întrebat:

sunt Stefania si am o intrebare de ce Emma de la h2o a murit?

7 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Claire Holt (Emma Gilbert) filmeaza pentru The Messenger 2:The Scarecrow (2009) si a renuntat la H2o Adauga apa, si de aceea a fost inlocuita cu Indiana Evans(Bella Hartley). Nu am murit.

Sper ca te-am ajutat.:*:*

| MataaBa a răspuns:

laughingDe unde ai auzit aberatia asta? Emma(Claire Holt)e mai vie ca oricandlaughing

| icegirl96 a răspuns:

Cauze reale:Claire Hold a gasit un al proiect unde era mai bine platita si a plecat acolo
cauze fictive:A plecat impreuna cu parinti, sa calatoreasca prin lume
A aparut bella deoarece a fost aleasa la casting, pentru ai lua locul emei in h2owinking
Sper ca te-am ajutat!:*
Si apropo:NU A MURIT NICI IN DESEN(SAU CE Elaughing)
NICI IN REALITATEwinking

| Allecsa_4478 a răspuns:

Nu a murit

o sa apara acum in noul sezon

:*

| lollopop a răspuns:

Pfff...lol...nu a murit emmaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa-ti spun: au venit 3 mascati, au tuns-o pe chelie, au vopsit-o cu verde pe tot corpu' dupa care...nu mai stiu! s-a sinucis devil devil devil...hahaha laughing laughing laughing chiar crezi ca intereseaza p cineva?

| mihaelabr a răspuns:

Deci, actrita nu a mai jucat in sezonul asta, asa ca au adus-o pe bella (in primul episod din sezon s-a spus cum ca ema ar fi plecat cu parintii intr-o calatorie in jurul lumii...)
sezonul urmator o sa joace iar.winking