| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Sunt vreo 5-6 melodii pe care tot incerc sa le gasesc dar nu reusesc. Sunt de pe YouTube.
Stiti voi metode de a gasi piese pe YouTube? E ceva legat de versurile ei? Le scriu acolo unde se scriu numele melodiilor sau ce? Vaaaa rooog rasouns cat se poate de rapiiid!

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Daca cunosti numai versurile si nu stii numele melodiei sau cine o canta incearca sa cauti mai intai versurile pe google si sa gasesti cine canta acea melodie sau cum se numeste si apoi s-o cauti pe youtube (pe youtube poti scrie de poama versurile cada cel care a uplodat medloia n-a pus la la tags asa ceva)

1 răspuns:
| Anonim2857 a răspuns:

Daca stii versurile la melodie scrie-le la search chiar daca sunt mai multe fragmente din aceeasi melodie. o vei gasi pentru ca multi scriu versurile la descriere. mult noroc :*