| gossipgirlxoxo a întrebat:

Sunteti alergici la ceva? va popik

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AlergICI? Alerg ici, alerg colo, alerg in toate aprtile tongue

30 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da. sunt alerjica la prostie si la pitipoance :d

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ipocrizie şi impostură... în rest înghit orice...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da happy Sunt alergica la perdoanele mincinoasewinking

| Victoria a răspuns:

La ipocrizie, la minciuna si la frig big grin

| JeSa a răspuns:

De fel is o pers. alergica in toate, is sclifosita rauuu... uuu!

| Catalion a răspuns:

La prostie...

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu

auran
| auran a răspuns:

La puful de la plop.

| Butsilee a răspuns:

La mancarea proasta sigh stricata, veche, expirata...straight face

| AndreeA_4571 a răspuns:

Din fericire nu sunt alergica la nimic deocamdata.love struck

| Orannginna a răspuns:

Sunt alergica la praf si la puf/pene/fulgi...tot ce cuprinde. :d

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da.la prosti si aere de intelectual/vedeta/...praf si piper`

| Bia:X a răspuns:

Nu de mult spuneam ca sunt alergica la fraierilaughing si da sunt alergica la mucegai, pene, la praf etc... tu?

| Deeiu a răspuns:

Pai sunt alergica la prostie(da' de aia mare!), si la apa din fantana, fac bubitze multe pe corp si ma mananca pieleacryingpuppy dog eyes

| iri a răspuns:

Da, la minciuna. Acum serios vorbind, am alergie la praful de casa big grin

| Andreea_8014 a răspuns:

Da, sunt alergica la propozitia asta: "Ma rog"
Cand nu e folosita in Biserica.si oriunde.cred ca toti ati auzit ceva de genu ".fata.maine ma duc sa-mi iau geanta din mall. da' ma rog. trebuie sa fie scumpaa" laughing
Sau ceva de genu laughing
Aia am auzit-o eu.si de atunci. o urasc laughing

aa.si sunt alergica la Xeroxuri laughing

| andytza a răspuns:

Hapciu, hapciu laughing

| Lumy a răspuns:

Cand mestec guma mentolata stranut...haaapciuulaughing si la bautura la fellaughing

| maria1992 a răspuns:

La prostie si cretalaughing pe bune, chiar is alergica la cretăstraight face

| gossipgirlxoxo explică:

Eu stau cel mai rau! sunt alergica la pastile cryingcryingcrying

| M.T a răspuns:

laughing da la minciuni si praf
happy

| mariaale a răspuns:

hy da eu sunt alergica la pitiponce si cocalari si la maucegailaughinglaughing

| SunShinE_4449 a răspuns:

SUNT alergica la penicilina si piper

| nekane a răspuns:

Da.Sunt alergica la praf big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, sint clar, clar ca lacrimabatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dwa, la frisca aceea care o folosesc pentru tortuti ( ma refer la torturile de cumparat ).
Si mai sunt alergica la minciuni, nedreptate, inselatorie, prostie.hm nu ai vrea sa fi in preajma mea daca nu esti sincerwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dwa, la frisca aceea care o folosesc pentru tortuti ( ma refer la torturile de cumparat ).
Si mai sunt alergica la minciuni, nedreptate, inselatorie, prostie.hm nu ai vrea sa fi in preajma mea daca nu esti sincerwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce tine de rautate si ipocrizie. in rest alergie nu am la nimic

| ILoveYouSoMuch a răspuns:

Fetita eu nu stiu tu esti?