| stefan6790 a întrebat:

Buna! Știe cineva ce materii se fac la protecția mediului și ce caiete vom avea nevoie pentru modulele de pe profil!?
Ofer fundiță!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stie nimeni ce profesori vei avea tu la clasa ta si cum fiecare profesor are preferintele lui, vei afla cand incepi scoala.
Caietele nu sunt pentru module, ci pentru notite la orele din clasa.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cumpara doar cateva caiete normale si apoi mai vezi pe parcurs de ce ai nevoie.Nu e obligatoriu sa-ti faci stocul pe tot anul inca de pe acum.

| AlexiaTiran2992 a răspuns:

Caiete A4 dictando din matematică.