| RamPaPam a întrebat:

Bună.
Știu ca era o program care salva parola de la messenger. De exemplu daca vine un prieten la mine i se salveaza parola undeva.
Știe cineva de unde il pot lua? Sau un tutorial ceva? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti instalezi un mess fals si atunci cand vine la tine si vrea sa intre, dai dublu click pe messul fals si el nu va putea intra, dar cum a pus parola, i s-a salvat la tine in computer.
http://www.youtube.com/watch?v=iuyBB_agKKo

| RamPaPam explică (pentru anonim_4396):

Pai si acel mess fals. de unde il iau?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru RamPaPam):

Este un program.Il cauti pe net.happy Eu l-am gasit odata, dar nu mai stiu cum se numea.

| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna. La messenger nu stiu exact cum e. Nu cred ca se poate salva. Asta daca nu esti un hakerhee hee

In schimb se pot salva toate celelalte parole: Facebook, Twitter, Myspace, Hi5, parolele adreselor de pe orice site. Asta daca folosesti Mozilla. tools-options-security-save password.

Dar mai intai trebuie sa bifezi prima casuta de la passwords. Dupa aceea dai save password.happy

Ma bucur daca ti-am fost de ajutor.