| anitza2000 a întrebat:

Buna toata lumea happy
Caut de cam o saptamana niste papusi pentru. degete eventual animalute (broscuta, tigru, s. a. m. d.), vreau cel putin 6 papusele diferite si nu stiu unde sa gasesc, as dori numele magazinului unde pot gasi (am vazut la Ikea dar nu pot ajunge pana acolo).
Intrebarea este: Stiti un loc unde pot gasi un set de papusele pentru degete in afara de Ikea?
Logic, dau funda!

3 răspunsuri:
| Swanda a răspuns:

Imi pare rau draga anutza dar chiar nu stiu un alt loc de unde iti poti lua in afara de IKEA, dar daca cauti pe net sigur gasesti site-uri :*

| anitza2000 explică (pentru Swanda):

Am cautat, am renuntat ca m-am plictisit ingrozitor si nu gaseam decat papuzi barbie sau lucruri care se cumpara online la preturi enorme...(adica cam un milion si parinti nu vreau sa fale despre asta deci nu pot sa accesez aceste siteuri)

| SMCool10 a răspuns:

Pai,poti intra pe www.ikea.ro si cauta pe sitei!