| hubbelllllll a întrebat:

Toata lumea stie ca se apropie balul bobocilor si nu stiu in ce sa ma imbrac.Balul are loc intr'un restaurant select tinand cont ca e balul bobocilor si eu sunt boboaca m'as imbraca in rochita dar nu prea ma descurc bine pe tocuri si imi e frica ca voi obosi si nu o sa pot sa ma distrez o alta varianta ar fi pantaloni negri cu o camasa si cu niste cizmulite. as vrea o parere sincera

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Fi originala... o pereche de pantaloni. pot fi si de culoare neagra nu neaparat jeansi... o camasa sau un tricou maieu putin mai elegant.niste accesorii care crezi ca se potivesc.niste pantofi sau mai bine niste cizmulite cu talpa joasa si din acelea scurte ceva de genu : http://blue.blue-neon.com/......r-mine.jpg

4 răspunsuri:
| brunetteee a răspuns:

Pai si eu sunt de aceeasi parere q pisoias29 `happy ...sau q niste ghetute din astea q gaurele cum sa purtat vara asta`happy... merge la fix`
:*

| pisoias29 a răspuns:

Incearca rochita cu niste balerini happy o sa te simti foarte bine happy

| Anca_6939 a răspuns:

Imbraca. te cum te simti mai bine. o pereche de jeansi si o camasathinking sau un tricoubig grin niste tenisi sau shoesbig grin.papa; D