| 12lopn a întrebat:

Buna toata lumea! Sunt fata si am o problema. Am 15 ani si imi place de un baiat din a 12a (ba chiar 2), eu sunt a 10a.S-a nimerit ca amandoi sa fie din aceeasi clasa si diferenta dintre zilele lor de nastere sa fie de doar 2 sapt.Intrebarea este pe care sa-l aleg.Pe unul dintre ei l-am "observat" anul trecut,iar pe celalalt anul acesta. Primul s-a dat foarte interesat de mine (venea pana la magazin,doar ca sa ma vada), celalalt imi zambea cand ne intalneam.acum nu stiu... astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| BlackCh0ull a răspuns:

Buna! Eu cred ca primul baiat e cel interesat aici. Daca zici ca venea cu tine la magazin, doar ca sa te vada, inseamna ca te simpatizeaza. Al doilea baiat, probabil iti zambea pentru ca e un gest frumos sa zambesti unei persoane cu care te cunosti.E politicos. Sper ca te-am ajutat. happy