| colorgirl_4172 a întrebat:

Buna tocamai s-a suparat pe mine cea mai buna prietena deorece am fost esit afara cu alta fata in timp ce ea mi-a zis ca nu ese afara si m-a vazut cu acea fata si eu i-am zis ca nu am esit ca am stat si mi-am scris si acum nu stiu cum sa ma impac cu ea am incercat tot felul dar nu vreacrying vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai nu e vina ta ca ea nu a vrut sa iasa.si se supara dintr-o prostie. explica-i ca nu e o crima sa iesi cu altcineva. daca ea nu a iesit asta nu inseamna ca si tu trebuie sa faci la fel.

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Zii ca numa stateai afar ca sa iti tina companie ca ea nu o venit
si ca vrei sa te impaci cu ea pentru ca tu esti cea mai buna pr a ei si nu gaseste o prietena ca ea si daca nu o sa fiti prietene o sa mori si din astea
dar zi ca chiar vrei sa te impaci cu ea