| Aiana a întrebat:

Tocmai am aflat ca am grupa sanguina AB(4). E de bine sau de rau?

4 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Nu trebuie categorisit ca fiin de bine sau de rau. daca ai fi singura din lume cu grupa asta poate ca ar fi de rau, dar asa. nu vad de ce am pune etichetehee hee

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Esti o raritate...Doar 5% din populatia pamantului au aceasta grupă. http://dorinm.3x.ro/2/grpsang/GrpsangAB.html

| richarddawkins a răspuns:

E naspa nu poti deveni emo trebuie sa ti de vene cu dintii ai griji sa nu le rupi

| NuCa20 a răspuns:

Se spune ca ab4 = grupa de alcolisti happy. Si da e ok, daca nu ma insel tu poti primi sange de la orice alta grupa fara probleme