| anonim_4396 a întrebat:

Buna,tocmai m-am vopsit si as vrea sa-mi deschid un pic culoarea deoarece mi-a iesit prea inchisa. Eu vroiam un fel de saten cu reflexii de roscat si acum mi-a iesit cam inchis si nu se vede foarte bine.Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| me22 a răspuns:

Ar trebui sa-l decolorezi putin, pentru ca dacă ești bruneta nu se vede ca te-ai vopsit.

| DenysaLove a răspuns (pentru me22):

Culoarea mea naturala este saten mediu...http://www.perfectmousse.ro/produse/500-saten-mediu/ prima culoare de la "culoare obtinuta"