| denisa05 a întrebat:

tocmai mi-a venit menstruatia ierii.si am facut baita si nu mai im curge de ce? astept rasp va rg este ceva normal...sau nu trebuia sa fac baie atunci pe loc?

4 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Este un fel de,, fenomen,,. Mi se intampla si mie.
Atunci cand esti la menstruatie, si faci dus sau stai in cada sangerarea se opreste. poftim : http://www.unica.ro/......12385.html
Bafta!

| PinkPanther a răspuns:

Nu are treaba baia cu menstruatia, doar daca o faci prea fierbinte nu stiu de ce ti-s-a oprit, asteapta putin poate isi revine

| IceCreamDoll a răspuns:

Da, nu trebuia sa faci baie atunci pe loc. Daca nu iti vine menstruatia luna viitoare, ar trebui sa te duci la ginecolog, sa vezi ce iti spune si medicul de acolo si stai linistita ca o sa-ti puna cateva intrebari, nimic altceva. Sanatate!

| denisa05 explică:

Ok...dar asta a fost prima data cand mi-a venit mestruatia...si am vb cu doctora si mi-a spusa pana se regleaza