| Simiina8 a întrebat:

tocmai mi-am facut un abonament si am primit acest mesaj : Serviciul internet dial up a fost activat
avezi accces la internet pe mobil email, transmisii de date!
inseamna ca pot sa folosesc internetul gratuit? sau e pe bani?
funda :X

2 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Daca in abonament ai si un anumit numar de megabytes sau gigabytes de trafic de Internet, atunci e gratuit in limita acestui trafic.

| AnaMs16 a răspuns:

Daca ai abonament si ai activat serviciul pentru internet si ce ai mai zis tu in esaj, inseamna ca platesti bani pentru a accesa. Daca ai cartela, iti i-a din credit. Dar, din cate am inteles, tu ai avea abonament, si da platesti.big grin