| gohsty a întrebat:

Buna TPU:8 funda big hug uite care e pbthinking am talent la iteratura si as vrea sa scriu pentru revistebig grin stiti cumva cateva reviste sau ziare gen "dilematix" la care sa trimit scrierile?sad nu imi spuneti de revista scolii caci nu avem si nici concursuri d acest gen nu se practica l noi in scoala... v roog mult ajutoorbig grin chiar vreau s arat lumii ce scriu:*:*

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Poţi să vorbeşti cu directoarea să creaţi unul sau poţi să'ţi trimiţi scrierile la ziarul local.
Succes!

| Alexăndruţaa a răspuns:

Ai putea incerca sa faci un blog. Ceva gen : www.blogspot.com
Al meu este: http://creatii-povesti-basme.blogspot.com/

Sunt povesti. Daca vrei sa le citesti si sa-mi spui o parere, mi.ar face placere. In rest, idei: blog, ziarul de la tine din oras, sau orice altceva, o revista creata de tine chiar :*