| qRammo a întrebat:

Bună TPU happy Aș vrea și eu niște versuri/texte de scris pe poze. puppy dog eyes Sper că mă puteți ajuta!; d

1 răspuns:
| Hoper a răspuns:

Buna happy
-N-am timp de regrete, n-am timp de sentimente, n-am timp să mă plictisesc, n-am timp să iubesc... am doar o viaţă înainte si... vreau s-o trăiesc.
-Ai dreptul sa visezi ca el te vrea, insa nu stiai, inima lui e doar a mea.
-Fiecare zi e speciala. Oricum e plin de atractii! Iar daca nu vii tu, nu`i nimic..Vin altii!
-Ti-ai sters singura lacrimile cand el te supara...Si ai incercat chiar si sa iesi cu altcineva..Deci hai sa te intoarcem in trecut..Si spune-mi sincer cate flori ti-a oferit? ..Cate promisiuni false nu ti-a facut? Si de cate ori iti spuneai...de maine am sa-l uit?!
-mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!love struck
-Un om are 2 inimi.una este a lui...
Iar cealalta este a jumatatii sale
-Stiu, am o gramada de defecte, dar nu am obligat pe nimeni sa le accepte.
-Si timpul a trecut, multe s-au schimbat, dar sentimentele mele, multe mari au traversat ♥
-Te-am alungat si apoi m-a durut. Orice sfarsit e un inceput!sad
-Nu conteaza aici e vorba de noi, si de tot ce se'ntampla cand suntem amandoi.; x
-Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Funda? big grin puppy dog eyes