| OnlyGirl_5272 a întrebat:

Buna TPUkiss!

Aceasta intrebare e si pentru baieti si pentru >fete:laughing:

Imi place de un baiat cu care am fost colega la gradinitahee hee! Acum am dat de el pe fb! N`am mai vb de vreo 2-3 anistraight face! El a aflat de la o ft ca il plac atunci l`am intrebare daca ma place si a zis ca nu! De atunci n`a mai vb cu minesad! Acum cateva zile a inceput sa vb cu mine si se poarta f. f. frumos cu mine! Nu ma vad prea des cu el. dar vb pe mess si pe fb! Il plac f.mult dar nu stiu daca si el ma place.straight face! Cum pot afla daca maa place? Si cum pot sa-i zic ca il plac dar dupa aia nu vreau sa ma cert cu el?

>Foounda:!

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Incearca de data aceasta sa o iei mai incet si nu ii spune din prima ca il placi! Aratai ca tu esti speciala si ca nu mai esti la fel ca acum 3 ani...Atunci el va deveni interesat de tine.Continua sa vorbesti cu el pe fb si mess.Incearca sa va intalniti cu mai multi prieteni si asa te vei intalni si tu cu el si veti putea vorbi!
Sper ca sfatul meu sa te ajutehappy
Bye:*

2 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Poi nu i spune inca ca il placi. ca tei a drept fraiera. cand se comporta frumos cu tine raspundei si u la fel. si vezi dupa aia ce iaas dar daca iti exprimi sentimentele fata de el ai grija. putin cate putin nu toate deodata ca poate isi bate joc de tine

| Joe_9187 a răspuns:

Asteapta sa isi faca el primul miscarea.Cateva zile nu sunt de ajuns pentru ati da seama daca te place sau nu. Dupa parerea mea, daca te invita in oras, e posibil sa te placa. Daca aveti prieteni comuni ar fi bine sa ii intrebi si pe ceilalti ce parere au despre el(daca te place sau nu). Bafta si spor la agatat laughing