| Cruciades a întrebat:

BUNA TPU! aceasta nu este o intrebare, sper ca nu deranjeaza pe nimeni, incerc doar sa va anunt pentru cei care v-ati abonat fara sa stiti la tekmob pentru jocuri, muzica etc si ati aflat printr-un mesaj ca trebuie sa platiti 3euro/saptamana, pentru a va dezabona faceti ce-i mai simplu din prima zi: sunati la numarul de telefon pe care il primit pentru servicii clienti. O sa va raspunda robotul, iar voi sa asteptati pana va pune in legatura cu un operator. Spuneti ca vreti sa va dezabonati de la jocuri, muzica sau la ce sunteti, numarul de telefon pe care v-ati abonat si si numele vostru sper ca v-o ajutat.

1 răspuns:
| denysik22 a răspuns:

Da ne ajuti dar daca neai da si o funda ne-ai ajuta si mai mult.