| supervsl a întrebat:

Acum 1 an am fost cu o fata. Si dupa o relatie de 3 luni ne-am despărtit..Chestia e ca m-am atasat atat de tare de ea incat si acum tin la ea. dar ne-am certat si nu am mai vb de atunci. cum as putea sa ma impac cu ea? Daca aveti exp in asta. dau funda..multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| differntlife a răspuns:

Trebuie doar sa vorbesti cu ea si sa ii spui tot ce ai pe suflet. atu fost impreuna deci este posibil sa mai tina si ea la tine chiar daca voi v-ati certat.
poti sa ii spui cat de speciala este si sa ii dai un trandafir cand va intalniti sa vorbiti.
stiu cum este sa iubesti dupa multa vreme chiar daca vorbesti sau nu cu persoana iubita straight face

| supervsl explică (pentru differntlife):

Cam inutil. Chestia e ca a mai fost cu 5-6 dupa mine :/

| differntlife a răspuns (pentru supervsl):

Nu conteaza chestia asta. de fapt este si normal.ea s-a gandit ca tu nu mai simti nimic si doar nu vroiai sa ramana pe loc toata viata. asa ca a incercat sa treaca. si chiar ca a incercat daca nu a putut sa ramana cu unu si a schimbat pana acum partenerii de 5-6 ori.

| supervsl explică (pentru differntlife):

Din comportamentul ei am vazut ca nu vrea să ne impacam. oricum iti sunt recunoscător ca esti amabil/a sa ma ajuti. dar nu cred că pot rezolva ceva.