| supervsl a întrebat:

Acum 1 an am fost cu o fata. Si dupa o relatie de 3 luni ne- am despărtit..Chestia e ca m- am atasat atat de tare de ea incat si acum tin la ea. dar ne- am certat si nu am mai vb de atunci. ..Acum ma detesta, dar as face orice sa fiu din nou cu ea. ma puteti ajuta cu sfaturi despre cum as putea sa o conving sa se întoarcă la mine.

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Bună!
Nu ştiu ce s-a întâmplat între voi,era de folos dacă spuneai şi motivul cerţii. Faza e că,tu,fiind băiat,dacă încă te gândeşti la ea,ar trebui să o cauţi. Sun-o,roag-o să vă întâlniţi,spune-i adevărul,nu trebuie să te ascunzi. Dar,asigură-te mai întâi că e singură şi chestii de genul. Dacă nu e să fie, nu va fi... Dacă o cauţi nu ai nimic de pierdut, vei regreta apoi că nu ai făcut asta. Vezi ce poţi afla şi încearcă să vorbeşti cu ea, dacă este posibil acest lucru. Dacă nu, timpul va rezolva totul.

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Cel mai bine-stiu ca e greu dar treci peste- asa faci numai sa inrautatesti situatia / succes

| SyncOps a răspuns:

Unii oameni se schimba, si ar fi bine sa inveti asta. Dar, daca insisti, de multe ori timpul le rezolva pe toate, mai ales daca esti perseverent... Un lucru care poate ajuta mult ar fi sa te gandesti cum ai cunoscut-o si sa reaplici... Din postura asta, atat pot face =)

| Karii1506 a răspuns:

Eu sunt fata. Si stiu cum e ca o fata sa se simta tradata. Dar incearca sa ii spui adevarul, sa ii arati ca ai gresit si tu, dar poate si ea. Cumpara-i flori, in anumite zile, dar nu cu o anumita ocazie. Fa-o sa se simta speciala.