| supervsl a întrebat:

Acum 1 an am fost cu o fata. Si dupa o relatie de 3 luni ne- am despărtit..Chestia e ca m- am atasat atat de tare de ea incat si acum tin la ea. dar ne- am certat si nu am mai vb de atunci. ..Acum ma detesta, dar as face orice sa fiu din nou cu ea. ma puteti ajuta cu sfaturi despre cum as putea sa o conving sa se întoarcă la mine? Am mai pus intrebarea, dar astept mai multe sugestii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai exagera, dai un pic de timp iar apoi incearca sa fiti mai intai doar prieteni si dupa aceea ai putea incet incet sa te apropii cat mai mult de ea ( dar sa nu exagerezi ) pana cand ajungeti pana la o prietenie intre iubit si iubita! Mult succes, sper ca te-am ajutat

| supervsl explică (pentru anonim_4396):

Asta incerc sa fac... din pacate ma cam respinge...