| supervsl a întrebat:

Acum 1 an am fost cu o fata. Si dupa o relatie de 3 luni ne- am despărtit..Chestia e ca m- am atasat atat de tare de ea incat si acum tin la ea. dar ne- am certat si nu am mai vb de atunci. ..Acum ma detesta, dar as face orice sa fiu din nou cu ea. ma puteti ajuta cu sfaturi despre cum as putea sa o conving sa se întoarcă la mine? Am mai pus intrebarea, dar astept mai multe sugestii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai vrea. Las-o si cauta alta. Daca ții asa mult la ea sun-o si vezi ce spune. Dar nu mai fii supărat!
TRECI PESTE!
FUNDA? :-)

| NoName0x0 a răspuns:

Cum de nu ai trecut peste intr.un an? Daca te detesta, dragoste cu sila nu se poate!