| LifeEternal a întrebat:

Acum 2 zile m-am certat cu prietenul meu crying si abia acum vad cat de mult tin la el.Verisoara lui imi zice ca sufera mult(la fel ca mine) sad.
Cum ne putem impaca sad? Funda kiss

2 răspunsuri:
| ImperfectionIdea a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau ca v-ati certat si ca ai vrea sa va impacati. daca si el simte acelasi lucru pe care il simti si tu.atunci totul o sa fie ok :*.

| AndreYeN a răspuns:

Buna eu sunt baiatu ala de pe metinu ala de sunt toti GM de i-ai zis ca nu putem sa fim iubiti pentru ca mareu cand ai un iubit te lasi de metinu respectiv eu zic sa ii spui ca iti pare rau si ca e vina ta sau ceva de genu, daca nu ai dat funda damio mie plss