| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, acum cateva luni m-am despartit de prietena mea din propria mea initiativa, dupa despartire o inceput sa-mi placa de sora ei care e o fata mult mai pe placul meu si cred ca ma potrivesc mult mai bine cu ea din mai multe puncte de vedere. Ce as putea sa fac in aceasta situatie fiindca ma simt destul de jenant sa-i dau mesaj? Deoarece fosta a tinut mult la mine si ne-am despartit cu scandal oarecum.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fugi cat mai poti, ca ori ajungi bataia de joc a surorilor, ori te faci singur de rusine.

| 1onur a răspuns:

Escroc mare. te dai la sorsa? Trebuie să ai un caracter de nimic săte cuplezi, intri într-o relație cu sora/fratele unei fete care ai avut relație cu ia.

| ZappyTV01 a răspuns:

Cum sa devi un jepcar mai mare ca mine! presupun ca ai maxim 14 ani.

| MicuPrint a răspuns:

Lasa-te, frate. Cum sa ai nesimtirea de a te duce la sora fostei tale. Acum te-ai mai si despartit de ea din propiul acord.
Cu bunatate, te sfatuiesc sa iei o pauza si sa te gandesti la mentalitatea ta ca nu este ok, vei rani multi oameni.