| BeBeL0ShA a întrebat:

Acum cateva zile am cunoscut un baiat care am vorbit cu el doar la telefon.Din greseala am sters numarul lui si nici el nu ma mai suna dar vreau sa-i aflu numarul ca nici in telefon nul mai am! Va rog mult sa-mi dati un raspuns cum sa fac rost de nr lui

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Ai putea sa verifici registrul de apeluri, sigur il gasesti acolo, eu am in registru toate apelurile de cand am cumparat telefonul, cateva mii la numar.

| deeadeea111 a răspuns:

Nu sti pe nimeni care sa-l cunoasca poate are numarul lui ...sau cu urmatoarea ocazie cerei-l

| OviTM a răspuns:

Daca nai alt mod de a-l contacta nu prea ai cum....numa in caz de te suna el din noutongue

| Nicole_ancutza_1995 a răspuns:

Cum il chema gasestel pe facebook poate e acolo

| LolipopGirl454 a răspuns:

PAI: spune-i:..., vreau sa iti spun o chestie:din greseala.cand ma jucam pe telefon ti-am sters numarul..credema nu am facut-o intentionat. oricum nu conteaza.Mi-l dai te rog inapoi? Fara suparare da, te pup mss:*

Si dupa vedeti voi.pa te pup Funda?