| Floarepestrita123 a întrebat:

Acum ceva timp eram foarte bună prietenă cu un băiat ajunsese să ne placem, când am ajuns la școală primele trei săptămâni a fost ok, după a început să se poarte urat cu mine.
Și acum ca nu i-am mai dat așa multa atenție, a început de ieri să mă,, urmărească " până acasă, ce înseamnă? Ce ar trebui să fac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

A inceput sa te considere deja castigata si atunci sa nu mai considere ecesar sa se poarte frumos cu tine ca tu deja te tineai dupa el si cad l-ai ignorat si i-ai dat impresia ca te poate pierde s-a reintors la stadiul de cucerire.

| Floarepestrita123 explică (pentru Adry05):

Multumesc mult de răspuns!
Dar, ce ar trebui să fac?

| Adry05 a răspuns (pentru Floarepestrita123):

Sa fii mai indiferenta, sa nu te mai porti de parca ar fi numa el pe lumea asta.