| Florinnnnnnnn a întrebat:

Acum ceva timp ma jucam mt2 ro si ma gandeam sa-mi iau hack mi-am luat un hack am folosit intructiunile l-am bagat in folderul mt2 ro iar apoi nu am mai vrut sa il aplic si l-am sters apoi cand am vrut sa intru pe metin detecta hack sad de atunci nu mai pot sa joc mt2 ro am incercat l-am reinstalat dar nu mergea poate sa ma ajute cineva plzz? Apropo nu stiu sa dezactivez anti-hacku de la metin. Scuzati categoria dar este cea mai populata.

Răspuns Câştigător
| 123456Cristy a răspuns:

Bai de ce ai bg hack daca u ai facut greseala asta nu o sa mai mearga metin doar daca intalezi alt windows
asa ca nu mai plg degeaba daca vr conturi de metin 2 ro iti dau eu gratis deoarece nu mai joc metin acum joc cs strike 1.6 online te-as sfatui sa incerci daca vr intra pe server asta connect cs.dancu.ro si mai vb pe mess id meu cristicrizor

2 răspunsuri:
| Yoo_Robert_1997 a răspuns:

Vreau si eu unu ma poti ajuta