| Чернобыль a întrebat:

Acum chiar am o problema urgenta!
Un tip ma tot jigneste in toate limbile.M-a facut si c**va odata si asta e numai pentru ca nu stiu limba germana.Eu l-am injurat inapoi dar el tot continua sa ma injure.Chiar nu stiu ce sa mai fac.Va rog ajutati-ma! Dau funda celui mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| Припять a răspuns:

Da-l dracu' de idiot.
Daca-l prind ii sparg capul cu un ciocan.

15 răspunsuri:
| Чернобыль explică:

Tara lui e Polonia.

| SKuLL909 a răspuns (pentru Чернобыль):

laughing nai maini? ia o drujba, un ciocan, o maceta ceva..ciordeste niste bani....afla unde sta si daiei in *** gatu...winking

| Чернобыль explică (pentru SKuLL909):

Da-l naibii, am scapat de el!

| SKuLL909 a răspuns (pentru Чернобыль):

laughing ce iai facut?

| Чернобыль explică (pentru SKuLL909):

L-am blocat, si asa si prin urmare nu mai poate sa-mi faca nimic. Oricum puteam sa-l infrunt.

| SKuLL909 a răspuns (pentru Чернобыль):

Chemai pe unu din stalker de mil ciuruia umbla toata viata cu batu.n fundwinking

| Чернобыль explică (pentru SKuLL909):

Da' chiar! E o idee stralucita.Mersi mult.

| SKuLL909 a răspuns (pentru Чернобыль):

Cheama-l pe general Veronin sau Lukas...sau pe SKuLLwinking laughing

| Чернобыль explică (pentru SKuLL909):

Buna idee!rolling on the floor

| SKuLL909 a răspuns (pentru Чернобыль):

Chiar exista skull....comandantul echipei de elita DUTY

| Чернобыль explică (pentru SKuLL909):

Eu n-am Shadow of Chernobyl si de aia nu stiu.Il voi instala si pe ala cand am chef.
Si chiar nu stiam ca exista Skull.

| SKuLL909 a răspuns (pentru Чернобыль):

Pai de unde vrezi ca am numele asta laughing

| Чернобыль explică (pentru SKuLL909):

A,de acolo e!big grin

| zlataruandrei a răspuns:

Eu zica sa te duci la politiewinking pentru jignire o sa isi ia o amenda marewinking

| Чернобыль explică (pentru zlataruandrei):

Nu e roman.Nu stiu din ce tara e.Si nu pot merge in tara lui din pacate.
Insa odata mi-a zis ca daca ma vede imi trage un glont in cap, adica mai exact ma omoara.